Sofy modułowe Magneto

Sofa modułowa Magneto

Sofa modułowa w dowolnej konfiguracji, łączona ze sobą różnymi modułami siedzisk i oparć

Moduły w kolekcji sofy Magneto

Magneto - innowacyjne i nowoczesne sofy modułowe

System modułowy dający szerokie pole możliwości ustawienia wypoczynku w mieszkaniu. Sofy modułowe cieszą się coraz większą popularnością na rynku wnętrzarskim. Nasz najnowszy model sof modułowych Magneto wychodzi właśnie na przeciw tym oczekiwaniom. System Magneto można dowolnie konfigurować wykorzystując cztery dostępne w kolekcji moduły w postaci fotela, fotela z bokiem (prawym lub lewym), części narożnej oraz pufy.

System modułów łączony jest za pomocą zupełnie nieznanego dotąd systemu magnetycznego, co pozwala na bardzo szybkie i niewymagające dużego nakładu sił łączenie poszczególnych elementów kolekcji. Opcjonalnie moduły mogą być połączone na stałe za pomocą typowych dla narożników zaczepów. Poza wyborem poszczególnych modułów klient może zadecydować o ich szerokości w zakresie prezentowanym na stronie.

Meble te idealnie wpiszą się w ramy każdego nowoczesnego wnętrza, wyglądają świetnie w otoczeniu industrialnych dodatków, a dzięki zastosowaniu szarych tkanin z powodzeniem możemy planować meblowanie pokoju w stylu skandynawskim.

Wygodne siedzisko modułów sofy, narożnika

Rama mebla wykonywana jest z płyty meblowej oraz sklejki. Siedzisko to niezwykle wygodna a jednocześnie trwała konstrukcja, na którą składają się następujące warstwy:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 11 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Formatka sprężynowa typu Bonnel // 10 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Sprężyny faliste // 2,5 cm

Informacje o wymiarach

Sofa modułowa Magneto - animacja

Głębokość wszystkich modułów: 90 cm
Wysokość oparcia – 81 cm
Wysokość siedziska – 43 cm

Wybrane, ostatnie realizacje