Klasyczne narożniki z drewnianymi nogami

Narożniki Ligia

Stylowe sofy narożne z opcjonalną funkcją spania okazjonalnego

Sugerowane wymiary stylowego narożnika

Ligia: Stylowe narożniki na wymiar

Stylowy narożnik Ligia to połączenie nowoczesności i elegancji. Jego projekt został stworzony z myślą o bogatych wnętrzach. Z uwagi na starannie dobrany profil oparcia oraz wielowarstwowe wysokoelastyczne wypełnienia, model ten cechuje wysoki komfort siedzenia, co gwarantuje wygodę i relaks każdego dnia. Stylowy narożnik Ligia posiada drewniane nogi odpowiednio wyprofilowane do kształtu narożnika.

Opcjonalnie możemy wyprodukować narożnik z systemem belgijskim – umożliwiającym wykorzystanie go do spania okazjonalnego, którego cechy znajdą Państwo poniżej. W kolekcji Ligia dostępne są również kanapy, fotele oraz pufy. Sugerowane wymiary narożnika poniżej, natomiast materiał tapicerski: jego rodzaj oraz kolor obicia jest dowolny i można go wybrać z wyselekcjonowanej palety skór naturalnych, ekologicznych i tkanin.

Stylowy narożnik Ligia to elegancki i wygodny mebel, który łączy funkcjonalność i styl. Jest on wykonany z wysokiej jakości materiałów np. stylowy narożnik skórzany i może być dostępny w różnych kolorach, co pozwala na dopasowanie go do wystroju salonu. Narożnik posiada opcjonalną funkcję spania okazjonalnego, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dodatkowego miejsca do spania dla gości lub dla siebie. W połączeniu z eleganckim designem, stylowy narożnik Ligia jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie wygodę i piękno w jednym.

Miękkie i wygodne siedzisko na solidnej konstrukcji

Stelaż mebla wykonany jest z konstrukcji hybrydowej, łączącej elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Model Ligia posiada miękki, 5 warstwowy system siedziska, składają się na niego kolejno, począwszy od warstw najwyższych:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 13 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Narożnik Ligia: Opcjonalna funkcja spania

W narożniku może być zainstalowany najbardziej popularny system rozkładania Meratoile tzw. „stelaż belgijski”. Jest to system rozkładania przeznaczony do spania okazjonalnego. Tworzy go lekka konstrukcja aluminiowa z systemem sprężyn i listw sprężynujących oraz materacem piankowym. Rozłożenie stelaża polega na wyciągnięciu trzystopniowego stelaża. Aluminiowa konstrukcja wyposażona jest w drewniany stelaż (cztery gięte listwy), wzmocniony podwieszonym na sprężynach płótnem polipropylenowym. Zewnętrzną powierzchnię stelaża stanowi 6 cm materac z pianki T-30.

Zobacz więcej: Funkcja spania Meratoile tzw. „stelaż belgijski” >>

Stylowy narożnik Ligia

Narożnik stylowy Ligia to seria wygodnych i eleganckich narożników z opcją spania okazjonalnego. Zostały one zaprojektowane z myślą o estetyce i funkcjonalności, a ich stylowy design łączy w sobie elegancję i wygodę. Dzięki funkcji spania okazjonalnego, ten narożnik może pełnić funkcję dodatkowego miejsca do spania w sytuacjach, gdy odwiedzą nas goście lub potrzebujemy dodatkowej powierzchni do spania.

Wymiary stylowych narożników Ligia

Możliwe wymiary narożników Ligia

Głębokość całkowita sof narożnych Ligia: 100 cm

Wysokość: siedzisko – 48 cm | podłokietnik – 65 cm | oparcie – 89 cm

Ligia - zestaw wypoczynkowy
Stylowy komplet mebli Ligia

Wybrane, ostatnie realizacje

Podobne klasyczne meble wypoczynkowe