Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Sofy modułowe Contempo
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Sofy modułowe contempo
  • Sofy modułowe contempo

Sofy modułowe Contempo

Sofy modułowe contempo

Opis

System modułowy Contempo można dowolnie konfigurować wykorzystując cztery dostępne w kolekcji moduły w postaci fotela, fotela z bokiem (prawym lub lewym) oraz pufy. Te trzy elementy wystarczają, aby stworzyć niesamowitą sofę, narożnik lub szezlong.

System łączony jest za pomocą zupełnie nieznanego dotąd systemu magnetycznego, co pozwala na bardzo szybkie i niewymagające dużego nakładu sił łączenie poszczególnych elementów kolekcji. Opcjonalnie moduły mogą być połączone na stałe za pomocą typowych dla narożników zaczepów. Poza wyborem poszczególnych modułów klient może zadecydować o ich szerokości w zakresie prezentowanym na stronie.

Meble te idealnie wpiszą się w ramy każdego nowoczesnego wnętrza, sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim. Dzięki zastosowaniu podłokietnika z litego drewna bukowego oraz stali szczotkowanej będą również pasować do klasycznych wnętrz.

Wygodne siedzisko modułów

Rama mebla wykonanywana jest z płyty meblowej oraz sklejki. Siedzisko to niezwykle wygodna a jednocześnie trwała konstrukcja, na którą składają się następujące warstwy:Wymiary poszczególnych modułów

Głębokość wszystkich modułów: 92 cm
Głębokość siedziska: 57 cm
Wysokość oparcia - 84 cm
Wysokość siedziska - 44 cm
Wysokość podłokietnika - 56 cm
Szerokość podłokietnika - 5,5 cm