Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » System modułowy Magneto
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Sofy modułowe magneto
  • Sofy modułowe magneto

Sofy modułowe Magneto

Sofy modułowe Magneto Meble wypoczynkowe modułowe w oryginalnym ułożeniu Narożnik modułowy Modułowa sofa - szezlong

Opis

System modułowy dający szerokie pole możliwości ustawienia wypoczynku w mieszkaniu. Sofy modułowe cieszą się coraz większą popularnością na rynku wnętrzarskim. Nasz najnowszy model Magneto wychodzi właśnie na przeciw tym oczekiwaniom. System Magneto można dowolnie konfigurować wykorzystując cztery dostępne w kolekcji moduły w postaci fotela, fotela z bokiem (prawym lub lewym), części narożnej oraz pufy.

System łączony jest za pomocą zupełnie nieznanego dotąd systemu magnetycznego, co pozwala na bardzo szybkie i niewymagające dużego nakładu sił łączenie poszczególnych elementów kolekcji. Opcjonalnie moduły mogą być połączone na stałe za pomocą typowych dla narożników zaczepów. Poza wyborem poszczególnych modułów klient może zadecydować o ich szerokości w zakresie prezentowanym na stronie.

Meble te idealnie wpiszą się w ramy każdego nowoczesnego wnętrza, wyglądają świetnie w otoczeniu industrialnych dodatków, a dzięki zastosowaniu szarych tkanin z powodzeniem możemy planować meblowanie pokoju w stylu skandynawskim.

Wygodne siedzisko modułów

Rama mebla wykonanywana jest z płyty meblowej oraz sklejki. Siedzisko to niezwykle wygodna a jednocześnie trwała konstrukcja, na którą składają się następujące warstwy:Wymiary poszczególnych modułów

Głębokość wszystkich modułów: 90 cm
Wysokość oparcia - 81 cm
Wysokość siedziska - 43 cm