Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Stoły » Stół Modern
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Stół Modern na podstawie i jednej nodze / na wymiar
  • ekskluzyny stół do salonu

Stół Modern

Stół Modern na podstawie i jednej nodze / na wymiar Stół Modern do nowoczesnej kuchni, jadalni, czy salonu nowatorskie stół do salonu ekstrawagancki stół salonowy zdjęcie stołu modern nowoczesny stół z wkładkami

Stół Modern: Opis

Nowoczesny i awangardowy stół, który dzięki zamontowanym w nim metalowym prowadnicom rozkłada się, a powierzchnia blatu zwiększa się o wkład, który możemy przechowywać wewnątrz stołu. Swoim designem nada nowoczesnego charakteru praktycznie każdemu pomieszczeniu.

Stół wsparty jest na charakterystycznej dla tego modelu jednej, masywnej nodze, a jego podstawa nawiązuje do blatu stołu i jest od niego proporcjonalnie mniejsza, tak aby siedzenie przy stole było wygodne. Zarówno blat, jak i podstawa mają grubość 8 cm.

Produkcja stołu opiera się w większości o wysokiej jakości, trwałą płytę meblową, która wykończona jest fornirem naturalnym i pokryta warstwą lakieru. Kolorystyka możliwa do wyboru z próbnika lub według próbki dostarczonej przez klienta.

Dla prezentowanego stołu proponujemy następujące wymiary:

Wysokość proponowana: 75 cm