Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Stoły » Ekskluzywny stół Borg III
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Ekskluzywny stół do kuchni Borg III
  • nowoczesny stół ze szkłem

Stół Borg III

Ekskluzywny stół do kuchni Borg III Klasyczny stół Borg III z lacobelem oryginalne stoły warszawa zdjęcie stołu

Ekskluzywny stół BORG3: Opis mebla

Klasyczny stół z płyty meblowej i litego drewna bukowego, który poprzez wkomponowanie w blat dwóch elementów lakobelu sprawdzi się również jako mebel do pomieszczeń aranżowanych w nowoczesnym stylu. Kolorystyka szkła możliwa do wyboru z wzornika, podobnie jak wybarwienie forniry naturalnej. Aby możliwie jak najlepiej zabezpieczyć stół przed uszkodzeniami w całości pokrywamy go warstwą lakieru. Stół opiera się na solidnych nogach z drewna naturalnego o przekroju kwadratu o boku 8cm.

Stół za sprawą stalowych prowadnic można w prosty sposób rozłożyć. W komplecie zaopatrzony jest w jeden wkład chowany pod blatem wewnątrz stołu. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych wkładów, które z racji kształtu stołu należy przechowywać oddzielnie. Standardowo stół posiada dodatkową, metalową, składaną nogę wspornikową, wzmacniającą stabilność stołu po rozłożeniu. Noga zamocowana jest na środku stołu pod blatem.

Poniżej najczęściej zamawiane warianty wymiarowe stołu

Wysokość w standardzie: 75 cm
Grubość blatu: 8 cm