Dowolne
wymiary
Dowolny
kolor
Gwarantowany
transport oraz
montaż
Atrakcyjne raty
10 rat 0%
100%
ręcznego
wykonania
Gwarancja
24 miesiące

Narożniki zielone

Zielone narożniki do salonu

Zielone narożniki do salonu to świetny sposób na ożywienie przestrzeni życiowej lub innej przestrzeni w domu. Istnieje wiele różnych sposobów na wkomponowanie zielonego narożnika w roślinność znajdującą się w salonie. Niektórzy mogą pomyśleć, że rośliny powinny być zarezerwowane na zewnątrz, ale to wcale nie jest prawda! Odpowiednia roślina w kącie może sprawić, że Twój pokój stanie się bardziej przytulny a zielony narożnik idealnie wkomponuje się w takie wnętrze. Wszystko to pomoże Ci się zrelaksować po długim dniu.

Salon to jedno z najważniejszych miejsc w domu. To tutaj spędzasz czas z przyjaciółmi i rodziną, a także możesz odpocząć po długim, ciężkim dniu. Wszyscy chcemy, aby nasze domy były przytulne i przyjazne, tutaj z pomocą przychodzą zielone narożniki. Jednak nie zawsze jest łatwo znaleźć w naszych domach miejsce na wszystko, czego pragniemy. Projektując salon, musimy wziąć pod uwagę tak wiele rzeczy – od układu zielonych narożników po kolory na ścianach. I podczas gdy niektórzy ludzie mogą myśleć o swoim salonie jako przestrzeniach czysto funkcjonalnych, inni chcą, aby ich salony były więcej niż tylko funkcjonalne – chcą, aby były również piękne.

Narożniki butelkowa zieleń – intensywny, odważny kolor

Butelkowa zieleń to intensywny, odważny kolor, który kojarzy się z naturą i świeżością. W ostatnim czasie jest coraz bardziej popularny w wystroju wnętrz.

Butelkowa zieleń najlepiej będzie pasować do wnętrz utrzymanych w stylach eklektycznym, bohemian, skandynawskim, a także do pomieszczeń wyposażonych w drewniane elementy.

Zaletą butelkowej zieleni jest to, że jest ona żywa i dodaje wnętrzu energii, ale jednocześnie jest stonowana i elegancka. Kolor ten świetnie łączy się z beżem, białym, drewnem i innymi odcieniami zieleni. Warto wybrać narożniki w butelkowej zieleni, jeśli chcemy dodać wnętrzu charakteru i oryginalności.

Narożniki zielone – natura, spokój, harmonia

Kolor zielony jest kojarzony z naturą, spokojem i harmonią, dlatego zielony narożnik może być świetnym wyborem dla osób, które chcą nadać swojemu wnętrzu przytulnego i zrelaksowanego charakteru. Zielony narożnik może być dobrym wyborem dla wnętrz w stylu skandynawskim, prowansalskim, ekologicznym lub kolonialnym.

W nowoczesnych i ekskluzywnych wnętrzach zielony narożnik może stanowić ciekawy akcent kolorystyczny i dodawać wnętrzu elegancji i wyrafinowania. Zielony narożnik będzie się dobrze komponować z jasnymi i neutralnymi kolorami, takimi jak biały, beżowy czy szary, a także z metalami, takimi jak miedź i srebro. W takim wnętrzu narożnik będzie świetnie wyglądać jako główny element dekoracyjny, wzbogacając wnętrze o wyjątkowy kolor i nastrój.