Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Próbniki / Paleta kolorów RAL

Jesteśmy znani z najlepszej jakości materiałów

W trosce o dobre imię naszej firmy i ekskluzywną jakość naszych produktów, pracownia VIERI DIVANI wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów wyłącznie najwyższej klasy, atestowane i sprawdzone w procesie produkcji materiały, tkaniny, skóry obiciowe, pianki, wypełnienia silikonowe. Aby zapewnić naszym Klientom europejski standard do produkcji mebli stosujemy materiały sprowadzane z krajów Unii Europejskiej, przede wszystkim z Włoch oraz Hiszpanii, dzięki czemu nasze produkty uzyskują bardzo ekskluzywną jakość, czyniąc markę VIERI DIVANI symbolem niezwykłej trwałości.

W naszej kolekcji znaleźć można ponad kilkaset różnych tkanin, skór ekologicznych i naturalnych dostępnych w wielu kolorach. O charakterze obicia i jego barwie, decydują Państwo, jako że meble wykonywane są przede wszystkim na indywidualne zamówienie naszych Klientów.

Uwaga! Przedstawione kolory są zdjęciami prawdziwych próbek, jednak ich barwa wyświetlana na monitorze może różnić się od rzeczywistej ze względu na światło w jakim było robione zdjęcie, specyficzne właściwości próbki lub ustawienia monitora.
Chcesz zamówić mebel przez internet? Po złożeniu zamówienia mailowo / telefonicznie / w sklepie internetowym możemy niezwłocznie, nieodpłatnie wysyłać wybrane przez Państwa próbniki.

meble w dowolnym materiale

Paleta RAL

W produktach naszej firmy typu: meble salonowe, sypialnie, szafy stosujemy do pokrycia frontów bądź całych elementów lakiery do drewna i płyty mdf renomowanej włoskiej firmy ICA. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom wyroby spełniające najwyższe wymagania europejskie. Korzystanie z tak ekskluzywnych lakierów pozwala nam utyrzmać odpowiedni poziom wykonania mebli. Lakiery ICA dostępne są w bardzo szerokiej palecie kolorów RAL. RAL – to system oznaczania kolorów, z którego wykorzystaniem oznacza się kolory farb do mebli, metalu, ścian, samoprzylepnych folii PVC. System ten jest niezwiązany z jednym konkretnym producentem. Sama nazwa RAL jest skrótem zapożyczonym od nazwy niemieckiej instytucji, która została utworzona w latach dwudziestych XX wieku: Reichsausschuss für Lieferbedingungen (Niemiecki Instytut Jakości i Oznaczeń RAL Deutsches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung). Działalność instytutu polega między innymi na systematyzacji kolorów, które stosowane są w handlu i przemyśle. Pierwotnie system RAL obejmował około 30 kolorów,których liczba stale się powiększa i obecnie obejmuje już ponad 200 kolorów.