Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Próbniki / Skóry ekologiczne

Jesteśmy znani z najlepszej jakości materiałów

W trosce o dobre imię naszej firmy i ekskluzywną jakość naszych produktów, pracownia VIERI DIVANI wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów wyłącznie najwyższej klasy, atestowane i sprawdzone w procesie produkcji materiały, tkaniny, skóry obiciowe, pianki, wypełnienia silikonowe. Aby zapewnić naszym Klientom europejski standard do produkcji mebli stosujemy materiały sprowadzane z krajów Unii Europejskiej, przede wszystkim z Włoch oraz Hiszpanii, dzięki czemu nasze produkty uzyskują bardzo ekskluzywną jakość, czyniąc markę VIERI DIVANI symbolem niezwykłej trwałości.

W naszej kolekcji znaleźć można ponad kilkaset różnych tkanin, skór ekologicznych i naturalnych dostępnych w wielu kolorach. O charakterze obicia i jego barwie, decydują Państwo, jako że meble wykonywane są przede wszystkim na indywidualne zamówienie naszych Klientów.

Uwaga! Przedstawione kolory są zdjęciami prawdziwych próbek, jednak ich barwa wyświetlana na monitorze może różnić się od rzeczywistej ze względu na światło w jakim było robione zdjęcie, specyficzne właściwości próbki lub ustawienia monitora.
Chcesz zamówić mebel przez internet? Po złożeniu zamówienia mailowo / telefonicznie / w sklepie internetowym możemy niezwłocznie, nieodpłatnie wysyłać wybrane przez Państwa próbniki.

meble w dowolnym materiale

Skóry ekologiczne

Imituje skórę naturalną, aczkolwiek jest to tworzywo sztuczne (100% poliestru), dlatego jest też o wiele tańszym materiałem w stosunku do naturalnych skór. Powierzchnia skóry ekologicznej może przypominać fakturą jej naturalny odpowiednik. Cechuje się nieprzemakalnością, ale jej żywotność jest znacznie krótsza niż skóry naturalnej. Dość często stosuje się ją jako obicie tapicerskie w meblarstwie, w przemyśle obuwniczym i odzieżowym oraz przy produkcji galanterii. Do czyszczenia skór ekologicznych wystarcza wilgotna miękka szmatka lub gąbka, można też używać w tym celu specjalnie do tego przeznaczonych środków.