Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Próbniki / Wybarwienia drewna

Jesteśmy znani z najlepszej jakości materiałów

W trosce o dobre imię naszej firmy i ekskluzywną jakość naszych produktów, pracownia VIERI DIVANI wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów wyłącznie najwyższej klasy, atestowane i sprawdzone w procesie produkcji materiały, tkaniny, skóry obiciowe, pianki, wypełnienia silikonowe. Aby zapewnić naszym Klientom europejski standard do produkcji mebli stosujemy materiały sprowadzane z krajów Unii Europejskiej, przede wszystkim z Włoch oraz Hiszpanii, dzięki czemu nasze produkty uzyskują bardzo ekskluzywną jakość, czyniąc markę VIERI DIVANI symbolem niezwykłej trwałości.

W naszej kolekcji znaleźć można ponad kilkaset różnych tkanin, skór ekologicznych i naturalnych dostępnych w wielu kolorach. O charakterze obicia i jego barwie, decydują Państwo, jako że meble wykonywane są przede wszystkim na indywidualne zamówienie naszych Klientów.

Uwaga! Przedstawione kolory są zdjęciami prawdziwych próbek, jednak ich barwa wyświetlana na monitorze może różnić się od rzeczywistej ze względu na światło w jakim było robione zdjęcie, specyficzne właściwości próbki lub ustawienia monitora.
Chcesz zamówić mebel przez internet? Po złożeniu zamówienia mailowo / telefonicznie / w sklepie internetowym możemy niezwłocznie, nieodpłatnie wysyłać wybrane przez Państwa próbniki.

meble w dowolnym materiale

Wybarwienia drewna

Fornir są to bardzo cienkie płaty uzyskane ze skrawania różnego rodzaju drewna. Powstałe arkusze łączy się ze sobą poprzez nakładanie ich na siebie, co pozwala uzyskać naturalne usłojenie, zachować spójny kolor. Forniry dzielimy też na naturalne i modyfikowane. Te pierwsze zachowują się jak lite drewno, mogą pracować kolorem na przestrzeni czasu w zależności od nasłonecznienia. Usłojenie jest całkowicie naturalne i niepowtarzalne. Modyfikowane płaty drewna natomiast są oczyszczone z niedoskonałości typu przebarwienia czy dziury zrobione przez robaki, niejednokrotnie barwione, a wzór jest nadany (często odpowiadający naturalnemu drewnu). Dzięki temu taki fornir wygląda identycznie, czynniki typu światło i czas nie wpływają na zmianę jego wyglądu. Najczęściej stosowana w meblarstwie jest okleina, której grubość to od ok. 0,1 – 1,5mm. Najpopularniejsze wśród nich są okleiny dębowe, bukowe, orzechowe. Wśród egzotycznych możemy znaleźć wiele bardzo oryginalnych oklein o niepowtarzalnym wzorze i ciekawej kolorystyce.

Forniry Dębowe
Forniry Egzotyczne
Forniry Bukowe