Dodatki w wystroju salonu

Iwona Gutowska Sofy, narożniki, łóżka, meble RTV
Dodatki do sof

Kiedy już salon jest w pełni wyposażony w meble i wypoczynek dobrze jest uzupełnić go miłymi dodatkami, tak by nadać mu pełnie charakteru, ale i sprawić, by był praktyczny.

Oświetlenie

Blisko wypoczynku dobrze jest ustawić lampę, która w długie wieczory może nadać wnętrzu przyjemny nastrój lub też pozwoli dać dodatkowe światło choćby do czytania ulubionej lektury. Wspaniale może też oświetlać pewne wybrane meble w salonie.

Vieri Divani oferuje bardzo oryginalne i ciekawe lampy podłogowe i stołowe firmy Zuma Line. Lampy te cechują się szczególnie bogatym wzornictwem i bardzo dużą oryginalnością, dzięki temu pasują do wielu wnętrz, zarówno bardzo nowoczesnych, surowych jak i klasycznych.

Pledy i koce

Świetnym uzupełnieniem sof są różnego rodzaju pledy i koce. Mogą one pełnić rolę ozdobną, ale też są bardzo przydatne w chłodne jesienne wieczory. Nie ulegajmy w tej kwestii pozorom, że koc na sofie jest już niemodny i nie będzie pasował do nowoczesnego wnętrza. Posiadamy w swojej ofercie bogatą ofertę koców i pledów firmy Biederlack, które dzięki swej szerokiej kolorystyce i wzornictwie będą pasować do każdego wnętrza. Nasz partner co roku wypuszcza nowe kolekcje. Te tworzone przez doświadczonych projektantów dają nam gwarancję niebanalnego, odpowiedniego dopasowanego designu.

Ozdoby betonowe

Również ciekawą i oryginalną propozycją jako uzupełnienie i wystrój są drobne ozdoby betonowe, czyli świeczniki w przeróżnych kształtach, donice lub misy betonowe. Fantastycznie komponują się we wnętrzach nowoczesnych, loftach, gdzie wraz z ciepłym płomieniem świecy bądź kojącą zielenią roślin ocieplają dane wnętrze czyniąc je miłym i przytulnym.

Jak wiadomo dodatki jako uzupełnienie i dopełnienie całości wnętrza czynią je kompletnym i przytulnym, gdzie wracając po np. całym dniu pracy możemy świetnie się zregenerować otulając się miękkim kocem, przy dyskretnym świetle lampy lub drżącym płomieniu świecy w pięknej betonowej oprawie. Mnogości takich chwil chciałam teraz nam wszystkim pożyczyć, a na zakupy wybrać firmowe salony Vieri Divani 🙂