Salon meblowy Kraków

Salon meblowy Kraków - sofy, narożniki, łóżka, meble rtv

Vieri Divani Kraków

Dane adresowe:

ul. Zakopiańska 56, lok. 40
Tel. 508 015 505
[email protected]

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek:
11:00 – 19:00

sobota:
10:00 – 17:00

Wirtualny spacer

W salonie meblowym Vieri Divani w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 znajdą Państwo ekskluzywne kolekcje nowoczesnych narożników, sof, foteli, puf, łóżek oraz innych mebli salonowych i sypialnianych. W naszej ofercie dostępnych jest wiele typów narożników i sof, które można w pełni dostosować pod względem wymiarów, obicia czy kolorystyki. Jako producent ekskluzywnych mebli gwarantujemy najwyższą jakość wykonania z dbałością o każdy detal, zapewniając trwałość na lata.

Na ekspozycji sklepu meblowego Vieri Divani w Krakowie dostępne są wybrane warianty kolekcji narożników, sof, łóżek oraz stołów z krzesłami. To najnowsze i najbardziej popularne modele wybierane przez naszych klientów, przygotowane w różnych konfiguracjach aby zaprezentować Państwu ich pełne możliwości dostosowania.

Film z salonu, czerwiec 2018 r.

Znajdź nas na mapie


Vieri Divani – Meble nowoczesne

Wybrane meble na ekspozycji

Narożniki

Na ekspozycji sklepu meblowego dostępne są wybrane narożniki Kraków. Część z prezentowanych kolekcji narożników posiada funkcję spania codziennego bądź okazjonalnego. Zaprezentowane modele narożników różnią się stylizacją wykonania, rodzajem zastosowanego obicia, wymiarami i konfiguracją.


Sofy

Kolekcje Sof dostępne na ekspozycji w salonie meblowym w Krakowie, zostały staranie wyselekcjonowane na podstawie ich popularności wśród naszych klientów, a część kolekcji sofy Kraków to nowość w naszej ofercie mebli.


Łóżka


Stoły z krzesłami


Galeria salonu

Stoiska partnerskie Vieri Divani

Salon meblowy Łódź

Łódź

Dane adresowe:

Empir
ul. Wigury 21

Tel. 42 636 48 75

[email protected]

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek:
10:00 – 19:00

sobota:
10:00 – 18:00

niedziela handlowa:
10:00 – 15:00