Vieri Divani - meble nowoczesne

Katalog mebli Vieri Divani

telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani
Sofy, fotelenowoczesne i ekskluzywne wypoczynki

W ofercie wiele fasonów sof, foteli i puf, których wymiar dopasujemy specjalnie dla Państwa.

Narożnikioryginalne narożniki

Oferujemy wiele typów narożników, zarówno nowoczesnych, jak i stylowych w szerokiej gamie kolorów - w zależności od potrzeb.

Meble do sypialninowoczesne łóżka, komody, stoliki nocne

Świat ekskluzywnych mebli do sypialni: nowoczesnych łóżek i materacy, szaf na wymiar, stolików nocnych, komód, toaletek, luster.

Meble salonowenowoczesne meble do salonu

Meble salonowe, pokojowe, systemowe, a w nich bogata oferta komód, szafek RTV, witryn, paneli TV w wybranych przez Państwa wymiarach.

Nowoczesne stołyEkskluzywne Stoły

Produkujemy stoły szklane, fornirowane, okrągłe i rozkładane, wszystko na wymiar, tak aby wnętrze Państwa kuchni, jadalni, salonu było dokładnie takiej, jak sobie wymarzyliście.

KrzesłaKrzesła w Krakowie i Kalwarii

Do kolekcji stołów proponujemy kilkanaście modeli krzeseł - od drewnianych, metlowych lub chromowanych, aż do tapicerowanych w dowolnym kolorze.

Stoliki kawowestoliki kawowe

Idealne uzupełnienie do naszych pozostałych mebli - nowoczesne stoliki kawowe, które będą idealną kompozycją dla naszych mebli wypoczynkowych, lub salonowych.

Dodatkidodatki, na zdjęciu lampa podłogowa z narożnikiem typu szezlong

Szereg wyselekcjonowanych i sprawdzonych przez naszą firmę dodatków do mebli: kocy, betonów oraz lamp, zarówno wiszących jak i podłogowych.