Vieri Divani - meble nowoczesne

Ekskluzywne Meble do sypialni

telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni
Łóżkanowoczesne łóżka

Kolekcje łóżek do sypialni: zarówno tapicerowanych jak i fornirowanych lub lakierowanych o ponadczasowym wyglądzie produkowanych w przez naszą firmę w Polsce.

Szafy na wymiarszafy

Doskonałe uzupełnienie sypialni. Zarówno układ zewnętrzny, jak i wewnętrzny dopasujemy do Państwa potrzeb. Szafy otwierane na zawiasach lub z drzwiami przesuwnymi.

Stoliki nocnestoliki nocne

Nowoczesne i funkcjonalne stoliki nocne - kilkanaście propozycji szafek do sypialni o oryginalnym wyglądzie, które będą idealnym uzupełnieniem kolekcji łóżek, komód, czy szaf.

Wezgłowiawezgłowia tapicerowane do łóżek

Tapicerowane wezgłowia do łóżek, wiele typów produkowanych w dowolnym wymiarze i obiciu, które w kombinacji z dowolną podstawą dają ogromne pole do popisu przy aranżacji swojej wymarzonej sypialni.

PodstawyTapicerowane podstawy łóżek, łóżka bez wezgłowia

Nasza firma specjalizuje się wykonywaniu każdego typu tapicerowanych i drewnianych podstaw do łóżek, które można dowolnie komponować z wezgłowiami lub używać ich osobno.

MateraceEkskluzywne materace

Do naszych łóżek proponujemy dobór ekskluzywnych materacy - w ofercie posiadamy materace firm Perdormire oraz Hilding, które dają gwarancje najwyższej jakości relaksu podczas codziennego snu.