Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Łóżka » Sypialnia z pojemnikiem New Fashion
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • wygodne łóżko z pojemnikiem
  • wygodne łóżko z pojemnikiem

Kolekcja mebli New Fashion

wygodne łóżko z pojemnikiem Łóżko z podniesionym stelażem łóżko z kolekcji bez nakastlików oparcie łóżka z bliska Szafka nocna Tip On w łóżkach New Fashion Frezowana szuflada w systemie cichego domyku szafa fashion Komoda fashion nowoczesna komoda z kolekcji toaletka z lustrem do sypialni fashion

Opis

Sypialnia New Fashion to przede wszystkim prostota i elegancja. Kolekcja na pewno przypadnie do gustu miłośnikom praktycznych rozwiązań, a ponadczasowość sprawi, że będzie długo cieszyć oko.

Charakterystycznym elementem dla łóżka jest połączenie tapicerowanego wezgłowia z drewnianym oparciem. Podwieszane stoliki nocne nadają meblu oryginalności, a ozdobne frezy sprawiają, że odznacza się dużą lekkością. Łóżka mogą być zaopatrzone w stelaż podnoszony do góry pneumatycznie oraz duży pojemnik na pościel. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża - w takim wypadku stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel.

W kolekcji New Fashion dostępna jest również toaletka wraz z lustrem, komoda oraz szafa. Szafa Fashion jest wykonywana na wymiar i w zależności od indywidualnych preferencji klienta.

Sugerowane wymiary prezentowanej sypialni oraz mebli

wymiar łóżka: 282 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 160, komoda: 100 x 45 cm, opcjonalne nakastliki: 55 cm x 40 cm wymiar łóżka: 262 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 140, komoda: 100 x 45 cm, opcjonalne nakastliki: 55 cm x 40 cm wymiar łóżka: 302 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 180, komoda: 100 x 45 cm, opcjonalne nakastliki: 55 cm x 40 cm

Wysokość:
Wysokość wezgłowia - 80 cm
Wysokość boku - 25 cm
Wysokość komody - 80 cm
Wysokość stolika nocnego - 25 cm

Opis techniczny łóżka, oraz mebli w kolekcji New Fashion

Główny element łóżka, w którym tkwi jego piękno to wezgłowie. Wykonujemy je z płyty meblowej, którą pokrywamy naturalnym fornirem wybieranym przez klienta. Dekoracją są tutaj frezy, które sprawiają, że łóżko jest wyjątkowe. Środkowa część wezgłowia jest tapicerowana i składa się z kilku warstw:

  • pianki poliuretanowej o podwyższonej twardości T-30
  • pokrycia tapicerskiego, którego typ, jakość i kolorystyka zależy tylko od preferencji klienta.

Standardowo pięciocentymetrowa rama łóżka jest stabilnie osadzona na pojemniku na pościel. Wnętrze pojemnika wykonujemy z matowej, laminowanej płyty meblowej. Proponowany przez nas stelaż to konstrukcja metalowa wyposażona w równomiernie rozłożone brzozowe klepki sprężynujące. Podnoszenie górne zawdzięczamy tu podnośnikom pneumatycznym. Dzięki nim otwieranie pojemnika nie stanowi żadnego problemu.

Podwieszane stoliki nocne to funkcjonalne dopełnienie łóżka. Szuflady wyposażone są w otwieranie systemem dotykowym Blum Tip On. Uzupełnieniem kolekcji New Fashion jest komoda, która w standardzie posiada trzy szuflady w systemie otwierania dotykowego, a jej ozdobne frezy idealnie nawiązują do wezgłowia łóżka.

Polecamy opcjonalne rozwiązanie ozdobienia frontu szuflady jednostronnie lakierowanym szkłem – lakobelem. W kolekcji znajduje się także toaletka z szufladą i lustrem z możliwością zamówienia pufy dowolnego wymiaru, tapicerką pasującą np. do tapicerki zastosowanej w łóżku.