Fornirowane, nowoczesne, ale ekskluzywne łóżko New Fashion

Ekskluzywne łóżko New Fashion

Fornirowane łóżko z podwieszanymi stolikami

Sugerowane wymiary prezentowanej sypialni oraz opcjonalnych dodatków

Fornirowana kolekcja mebli do sypialni

Sypialnia New Fashion to przede wszystkim prostota i elegancja. Kolekcja na pewno przypadnie do gustu miłośnikom praktycznych rozwiązań, a ponadczasowość sprawi, że będzie długo cieszyć oko.

Charakterystycznym elementem dla łóżka jest połączenie tapicerowanego wezgłowia z drewnianym oparciem. Podwieszane stoliki nocne nadają meblu oryginalności, a ozdobne frezy sprawiają, że odznacza się dużą lekkością. Łóżka mogą być zaopatrzone w stelaż podnoszony do góry pneumatycznie oraz duży pojemnik na pościel. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża – w takim wypadku stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel.

W kolekcji New Fashion dostępna jest również toaletka wraz z lustrem, komoda oraz szafa. Szafa Fashion jest wykonywana na wymiar i w zależności od indywidualnych preferencji klienta.

Wysokość wezgłowia – 80 cm
Wysokość boku – 25 cm
Wysokość komody – 80 cm
Wysokość stolika nocnego – 25 cm

Opis techniczny łóżka, oraz mebli w kolekcji New Fashion

Główny element łóżka, w którym tkwi jego piękno to wezgłowie. Wykonujemy je z płyty meblowej, którą pokrywamy naturalnym fornirem wybieranym przez klienta. Dekoracją są tutaj frezy, które sprawiają, że łóżko jest wyjątkowe. Środkowa część wezgłowia jest tapicerowana i składa się z kilku warstw:

  • pianki poliuretanowej o podwyższonej twardości T-30
  • pokrycia tapicerskiego, którego typ, jakość i kolorystyka zależy tylko od preferencji klienta.

Standardowo pięciocentymetrowa rama łóżka jest stabilnie osadzona na pojemniku na pościel. Wnętrze pojemnika wykonujemy z matowej, laminowanej płyty meblowej. Proponowany przez nas stelaż to konstrukcja metalowa wyposażona w równomiernie rozłożone brzozowe klepki sprężynujące. Podnoszenie górne zawdzięczamy tu podnośnikom pneumatycznym. Dzięki nim otwieranie pojemnika nie stanowi żadnego problemu.

Podwieszane stoliki nocne to funkcjonalne dopełnienie łóżka. Szuflady wyposażone są w otwieranie systemem dotykowym Blum Tip On. Uzupełnieniem kolekcji New Fashion jest komoda, która w standardzie posiada trzy szuflady w systemie otwierania dotykowego, a jej ozdobne frezy idealnie nawiązują do wezgłowia łóżka.

Polecamy opcjonalne rozwiązanie ozdobienia frontu szuflady jednostronnie lakierowanym szkłem – lakobelem. W kolekcji znajduje się także toaletka z szufladą i lustrem z możliwością zamówienia pufy dowolnego wymiaru, tapicerką pasującą np. do tapicerki zastosowanej w łóżku.

Może zainteresują Cię również inne nowoczesne łózka i meble z naszej kolekcji