Meble z terminem…

Magdalena Chojnowska-Wilk Porady
Meble z terminem

Chodzi mi o meble na zamówienie z terminem oczekiwania. „Jak długo musimy czekać” – to pytanie jest równie często zadawane przez klientów jak pytanie „jaka cena”. I tutaj, po uzyskaniu odpowiedzi, czasami pojawia się smutna mina, że dlaczego tak długo, pojawiają się pytania czy można zrobić to szybciej, a najgorsze jeśli klient rezygnuje i idzie kupić mebel od ręki, którego koszty produkcji zostały zminimalizowane kosztem jakości i masowej produkcji.

Choć na szczęście świadomość klientów w tym temacie jest coraz lepsza, to żyjemy w czasach gdzie liczy się każda minuta, często w pogoni za dniem jesteśmy przyzwyczajeni do „mieć od razu”, ale to dotyczy rzeczy bardziej konsumpcyjnych. Świadomy klient dobrze wie i rozumie, że, aby cieszyć się luksusowym przedmiotem – meblem czy samochodem musi na to czekać. Świadomy klient będzie robił rekonesans czasem nawet pół roku wcześniej, aby wrócić i zamówić na czas. Często robiąc remont wiemy, jak długo będzie on trwał i zakup możemy dobrze rozłożyć w czasie. Nasze meble cechuje ręczne wykonanie o najwyższej jakości. Właśnie to ręczne wykonanie powoduje wydłużenie czasu w jakim otrzymamy nasze meble i składa się na to wiele czynników, bo za każdym produktem stoją wykwalifikowani rękodzielnicy na czele z mistrzem tapicerstwa i stolarstwa. Zawsze do wykonania każdego mebla podchodzimy z indywidualną starannością, aby później mógł służyć latami!

Dlatego drogi kliencie, Ty ze smutna miną, przemyśl proszę moje słowa i pomyśl, że czas oczekiwania jest de facto plusem, a nie minusem 🙂
Jeśli planujesz zakup na święta podejdź do niego zdecydowanie wcześniej, gdyż to właśnie przed świętami z naszych salonów wychodzi najwięcej niezadowolonych klientów, którzy są często niezadowoleni również długi czas po zrobieniu zakupów „od ręki”. Tę radę warto wziąć do serca nie tylko w przypadku naszej firmy, a zawsze kiedy od kupowanej rzeczy oczekujemy „czegoś więcej”.