Persempra – tkanina do zadań specjalnych!

Joanna Lewandowska Porady, Sofy, narożniki, łóżka, meble RTV
Persempra - tkanina na sofy

Do ogromnej kolekcji tkanin obiciowych dostępnych w salonach Vieri Divani oraz sklepie internetowym dołączyła Persempra – tkanina zmywalna produkowana przez włoską firmę Italvelluti.

Persempra świetnie sprawdzi się na sofach lub narożnikach przy codziennym, intensywnym użytkowaniu. Za niezwykłe właściwości tkaniny odpowiada zastosowana w niej technologia Nano stop system, która polega na impregnacji pojedynczych włókien tkaniny, które następnie tworzą sploty i całą jej strukturę. Ta technologia oparta na nanocząsteczkach utrudniająca wnikanie rozlanych płynów wewnątrz tkaniny oraz pozwala skutecznie usuwać wszelkiego rodzaju plamy suche.

Wybierając meble tapicerowane chcemy aby wyglądały świetnie i służyły nam przez lata, ale skąd wiadomo, która tkanina jest najlepsza? Świadczą o tym parametry techniczne, a także pozytywne opinie klientów. Tkanina Persempra może pochwalić się bardzo dobrymi parametrami, jak przedstawia producent odporność na ścieranie to 165 000 cykli. Tkanina uzyskała także wysokie wyniki w testach na pilling, wycieranie koloru oraz przebarwienia powstałe pod wpływem światła.

Persempra przypadnie do gustu szczególnie miłośnikom splotów, tkanina wyglądem przypomną delikatny wielokolorowy splot. W próbniku znajdziemy aż 27 odcieni – w wersji on-line można je zobaczyć na naszej stronie w kategorii tkanin Exclusive Collection. Producent tkaniny zadbał także o przygotowanie profesjonalnych instrukcji czyszczenia różnego rodzaju plam z Persempra. Na stronie www.persempra.com znajdziemy sposoby usuwania trudnych plam w formie krótkich filmów instruktażowych.

Wybierając tkaninę zmywalną, pamiętajmy o jej regularnym odkurzaniu, ten podstawowy zabieg pomoże utrzymać tkaninę w dobrej kondycji prze wiele lat.