Poduchy gratis

Ernest Bobik Promocje
Poduchy do sof i narożników gratis

3 zdjęcia + 1zł = 2 poduchy. Brzmi kusząco?

Zamówiłeś u nas meble? Masz ochotę podzielić się z nami i naszymi potencjalnymi klientami pomysłem na urządzenie wnętrza? Od teraz, aż do odwołania premiujemy zdjęcia naszych sof i narożników dodatkowymi poduchami do zestawu!

Co muszę zrobić?

Warunkiem otrzymania poduch jest zrobienie naszym meblom przynajmniej trzech zdjęć w urządzonym pomieszczeniu, z których przynajmniej na jednym z nich sofa lub narożnik jest pokazany w całości i wysłanie ich w formie oryginalnej – bez obróbki i zmniejszania rozmiaru na maila: informatyk@vieridivani.pl

Czas na zrobienie i przesłanie fotografii mają Państwo do 3 miesięcy od daty dostawy mebli. Do maila proszę dołączyć przynajmniej 3 pliki graficzne z naszą sofą lub narożnikiem. W treści maila prosimy o:

  • wpisanie adresu do wysyłki poduch wraz z numerem telefonu,
  • określenie żądanej kolorystyki poduch (proszę nie wysyłać konkretnych nazw tkanin a jedynie przybliżoną kolorystykę),
  • zawarcie klauzuli:
    „Wyrażam bezterminową zgodę na publikację przesłanych przeze mnie zdjęć przez firmę Stolarstwo Tapicerstwo Mirosław Zawilski w portalach internetowych firmy, mediach społecznościowych lub materiałach marketingowych.”

Co otrzymam w zamian?

Jeśli tylko spełnią Państwo warunek wysłanie trzech zdjęć z Państwa pomieszczenia bez modyfikacji, w którym przynajmniej jedno przedstawia cały mebel bez uciętych boków, czy nóżek my w ciągu 14 dni roboczych wyślemy do Państwa 2 poduchy w określonej przez Państwa kolorystyce (np.: czarne, szare, czerwone). Całkowity koszt promocji dla klienta to 1 zł. Zdjęcia nie będą oceniane pod kątem technicznym ani jakościowym. Akcja jest anonimowa, Państwa dane osobowe nie będą nigdzie wykorzystywane.

Mam już meble i również chciałbym skorzystać z promocji…

Do końca października 2018 r. poduchy wyślemy również za zdjęcia mebli już otrzymanych, pod warunkiem, że te nie są starsze niż 2 lata!