Wyjątkowe materace PerDormire

Monika Run Sofy, narożniki, łóżka, meble RTV
Materace do łóżek Perdormire

Wyobraźcie sobie, że jesteście w miejscowości Montale koło Florencji. Jest rok 1971. Pewien Włoch zakłada niewielką rodzinną firmę. Produkuje kilkanaście materacy dziennie. Jednak nie poddaje się. W to przedsięwzięcie wkłada wielkie serce, czas, doświadczenie oraz wiedzę. Inwestuje w najnowsze technologie, ciągle poszukuje naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia materiałów do produkcji swoich materacy oraz akcesoriów dla zdrowego snu. Jest rok 2016… Dziś firma produkuje 1200 materacy dziennie (dodatkowo poduszki, stelaże i inne akcesoria). Posiada własne zaplecze produkcyjne, dział badający i testujący specyfikę ludzkiego snu oraz dział zajmujący się sprawdzaniem i wprowadzaniem najbezpieczniejszych dla zdrowia materiałów do produkcji swoich wyrobów. Po ponad 45 latach działalności można śmiało powiedzieć, że firma jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek produkujących materace w Europie, a może nawet i dalej…

Dlaczego warto wybrać materace marki PerDormire?

WYPEŁNIENIA-PIANKI

Materace tej firmy tworzone są z różnych rodzajów pianek: Waterfoam, Visco Mind oraz Bio. Większość tych pianek produkowana jest na bazie naturalnych surowców, jak np.soi. Dlatego materace Perdormire są bezpieczne dla alergików i astmatyków.

JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Materace Perdormire są bezpieczne dla zdrowia oraz polecane przez ortopedów. Firma udziela 10letniej gwarancji na wnętrza materacy. Produkty tej firmy posiadają certyfikat Dispositivo Medico Classe 1. Oznacza to, że mogą być używane jako wyroby medyczne.

TO CO NA ZEWNĄTRZ CZYLI POKROWCE

Wszystkie pokrowce wykonane są z naturalnych, ekologicznych oraz przyjemnych w dotyku materiałów. Wyposażone są dodatkowo w zewnętrzny pas wentylujący Air Space. Posiadają uchwyty pomocne podczas przenoszenia na inne miejsce. Bardzo dużym udogodnieniem jest to, iż każdy pokrowiec można bez trudu zdjąć oraz wyprać.

OPAKOWANIA

Zamówiony przez Klienta materac pakowany jest próżniowo, tym samym jego objętość zmniejsza się do 90%. Ponadto Klient ma pewność, że nikt przed nim nie otwierał opakowania.

Produkty firmy PerDormire cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wymagających klientów. Mam nadzieję, że po powyższej lekturze i Ty Drogi Kliencie dołączysz do tego grona.

Z racji tego, iż jakość snu zależy nie tylko od odpowiednio dobranego materaca, ale też łóżka polecam wybrać ten mebel z bogatej oferty firmy Vieri Divani. Firma posiada ponad 20 modeli ekskluzywnych, designerskich łóżek oraz innych mebli do sypialni (szafy, szafki, stoliki nocne, komody, toaletki, lustra). Drogi Kliencie, masz ogromny wybór: klasyka czy nowoczesność, łóżko na cokole czy na nóżkach, kolor biały, brązowy a może coś bardziej ekstrawaganckiego… Wybór należy do Ciebie. A więc wyśpij się z PerDormire oraz Vieri Divani.