Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Szafy » Szafa Koryntia
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • szafy na wymiar
  • szafy wg własnego projektu

Szafa Koryntia

szafy wg własnego projektu Przykładowy środek szafy Koryntia

Opis

Szafa Koryntia, jak większość naszych kolekcji odznacza się nowoczesną stylistyką. Kolekcje tą charakteryzuje połączenie elementów fornirowanych, z których wykonany jest korpus szafy z elementami pokrytymi lakierem krytym, z których wykonane są fronty szafy. Zamawiając szafę mają państwo możliwość odpowiednio dobrać sobie kolor fornirowanego korpusu szafy, jak i lakierowanych frontów, tak aby ich wybarwienia idealnie współgrały z kolorystyką państwa mieszkania. Dotyczy to również wymiaru szafy, który jest całkowicie dopasowany do państwa potrzeb, układu i metrażu mieszkania.

Opis techniczny

Standardowo korpus szafy wykonywany jest z płyty meblowej fornirowanej naturalną okleiną. Drzwi szafy otwierają się na zawiasach również w systemie "dotykowym" Blum Tip On. Całą szafę ocala 4 cm rama nawiązująca do komody i stolików nocnych. Fronty szafy wykonywane są z płyty meblowej ręcznie pokrywanej najwyższej jakości włoskimi lakierami, korpus natomiast z fornirowanej płyty meblowej. Stosując taką technikę malowania, można w zależności od ilości polerowań, uzyskać różny stopień połysku. Nasze kolekcje mebli dostępne są zarówno w wysokim połysku, jak i w półmacie. W przypadku wysokiego połysku uzyskany efekt powoduje wrażenie płyty pokrytej warstwą szkła, jednak nie posiada ona właściwości szkła. Układ wnętrza szafy zależy od wymagań i preferencji klienta. Standardowo we wnętrzu szafy instalujemy: pantograf, wieszak na spodnie, półki w układzie dopasowanym do wymagań zamawiającego. Wewnętrzna strona płyty pokrywana jest białym matowym lakierem.

Przykładowe moduły, dzięki którym możemy skonfigurować wnętrze szafy

Przykładowe moduły o długości 40, 50 lub 60 cm:

Przykładowe moduły o długości 80, 100 lub 120 cm: