Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Szafy » Szafa Elegance
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • szafa elegance
  • szafa elegance

Szafa Elegance

Nowoczesna szafa Elegance Przykładowe wnętrze szafy Elegance

Opis

Szafa Elegance doskonale wypełni wnętrze każdego nowocześnie urządzonego mieszkania. Otwierane dotykowo drzwi frontowe cofnięte są delikatnie do wnętrza szafy nawiązując do komody i stolików nocnych z tej samej kolekcji. Otaczająca drzwi rama nadaje szafie bardzo ekskluzywnego i modernistycznego charakteru. Składając zamówienie mają państwo możliwość odpowiednio dobrać sobie kolor szafy, tak aby jej wybarwienie idealnie współgrało z kolorystyką państwa mieszkania. Dotyczy to również wymiaru szafy, który jest całkowicie dopasowany do państwa potrzeb, układu i metrażu mieszkania.

Opis techniczny

Standardowo korpus szafy wykonywany jest z płyty meblowej fornirowanej naturalną okleiną. Drzwi szafy otwierają się na zawiasach w systemie "dotykowym" firmy Blum Tip On. Całą szafę ocala 5 cm rama nawiązująca do komody i stolików nocnych. Układ wnętrza szafy zależy od wymagań i preferencji klienta. Standardowo we wnętrzu szafy instalujemy: pantograf, wieszak na spodnie, półki w układzie dopasowanym do wymagań zamawiającego.

Przykładowe moduły, dzięki którym możemy skonfigurować wnętrze szafy

Przykładowe moduły o długości 40, 50 lub 60 cm:

Przykładowe moduły o długości 80, 100 lub 120 cm: