Sofa Nuvo

Bardzo wygodnym spaniu, nie ustępującym w żadnym aspekcie spaniu na materacu sypialnym

Dostępne warianty wymiarowe sof Nuvo

Bardzo wygodnym spaniu, nie ustępującym w żadnym aspekcie spaniu na materacu sypialnym

Sofa Nuvo została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o bardzo wygodnym spaniu, nie ustępującym w żadnym aspekcie spaniu na materacu sypialnym. Dlatego do produkcji sofy wykorzystano wszystkie półfabrykaty stosowane w materacach sypialnych. Siedzisko sofy wyposażono zatem w sprężyny kieszeniowe, na których znajduję się warstwa pianki termo-elastycznej, która dopasowuje się do kształtu ciała oraz warstwa pianki wysoko-elastycznej K-35 typu HR, która nadaje materacowi odpowiedniej sprężystości.

To idealna propozycja dla osób pragnących zdrowego i spokojnego snu. Materac wyposażony w nowoczesny system sprężyn kieszeniowych, które umieszczone w osobnych kieszeniach, uginają się pojedynczo, zapewnia odpowiednie podparcie sylwetki użytkownika podczas snu. Natomiast pianka termo-elastyczna, która idealnie kopiuje kształt ciała osoby leżącej, dokładniej dopasowuje się do indywidualnej budowy ciała, zapewniając doskonały przepływ krwi, zwiększając dodatkowo komfort spania.

Taka budowa siedziska oraz oparcia zapewnia niezwykle komfortowe spanie, mogące konkurować z tradycyjnym materacem sypialnym. Dzięki temu sofa przeznaczona jest nie tylko do siedzenia, ale także do spania codziennego. Tak dalece rozbudowana technologicznie budowa siedziska gwarantuje także wieloletnią niezawodność i bezawaryjność. Sofa Nuvo posiada obszerny pojemnik na pościel. Kolor i rodzaj obicia zależą wyłącznie od Zamawiającego.

Podobnie jak kolor drewnianych nóg na których osadzona jest sofa. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie podłużne poduchy lędźwiowe zwiększające komfort siedzenia, zwłaszcza dla osób niższego wzrostu.

Siedzisko sofy Nuvo

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Owata // 1,5 cm
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa TV // 6 cm
  • Filc tapicerski
  • Sprężyny kieszeniowe // 7 cm
  • Filc tapicerski
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Wybrane, ostatnie realizacje