Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble wypoczynkowe » Sofy do spania Simple
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Rozkładana sofa 226 cm z fotelem i pufą
  • Nowoczesna, 4-osobowa sofa 290 cm

Zestaw sof Simple

Zestaw sofy 3-osobowej z narożnikiem, fotelem i pufą Narożnik 290 cm z sofą 290 cm Narożnik 250 cm z sofą 160 cm Podnoszone zagłówki Tył narożników Simple wybór nóg do sof i narożników

Proponowane wymiary sof z możliwością dowolnych modyfikacji

Rozkładana sofa 226 cm z fotelem i pufą
Sofa 226 cm, fotel 95 cm
Nowoczesna, 4-osobowa sofa 290 cm
Sofa 290 cm
Sofa 160 cm z opcjonalnym stelażem belgijskim
Sofa 160 cm

Opis sof

Kolekcja sof Simple odznacza się lekkim, przytulnym fasonem uzyskanym poprzez zastosowanie 15-centymetrowych, nieco zaokrąglonych podłokietników. Jest to rozwiązanie idealne, kiedy chcemy ergonomicznie wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Lekkość sof została uzyskana przez podwieszenie konstrukcji mebla na drewnianych, stożkowych nogach. Jedną z największych zalet mebli jest ich szufladowa funkcja spania, którą stosować można nawet do spania codziennego.

Charakterystycznym elementem nowoczesnych sof Simple jest możliwość podnoszenia zagłówków, co podnosi estetykę mebla, ale również jest niezwykle wygodne podczas codziennego odpoczynku.

Simple: Wygodne siedzisko w dzień oraz w nocy

Stelaż mebla wykonany jest z konstrukcji hybrydowej, łączącej elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Model Simple posiada bardzo ekskluzywny 7 warstwowy system siedziska:Zestaw sof Simple: Funkcja spania w standardzie (nie dotyczy sofy 160 cm)

Typ: Spanie codzienne

System spania Perfection tzw. "szufladowy" to z pewnością najbardziej popularny system spania, jaki instalujemy w naszych sofach. Komfortowe rozkładanie nadaje się doskonale do spania codziennego. Rozłożenie sofy polega na wysunięciu z dolnego segmentu mebla wmontowanej tam szuflady. Następnie z wysuniętej szuflady za pomocą specjalnego podnośnika wyciąga się zamontowany tam materac piankowy, który zrównuje się w ten sposób z siedziskiem tworząc bardzo stabilną i komfortową powierzchnię spania.

Czytaj więcej i zobacz film: System spania Perfection tzw. "szufladowy"