Sofy do spania Simple

Niezwykle wygodna rozkładana sofa z funkcją spania i podnoszonymi zagłówkami

Sofy Simple mogą mieć dowolny wymiar od 120 do 300 cm

Sofy z funkcją spania Simple

Kolekcja sof Simple odznacza się lekkim, przytulnym fasonem uzyskanym poprzez zastosowanie 15-centymetrowych, nieco zaokrąglonych podłokietników. Jest to rozwiązanie idealne, kiedy chcemy ergonomicznie wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Lekkość sof została uzyskana przez podwieszenie konstrukcji mebla na drewnianych, stożkowych nogach. Jedną z największych zalet mebli jest ich szufladowa funkcja spania, którą stosować można nawet do spania codziennego.

Charakterystycznym elementem nowoczesnych sof Simple jest możliwość podnoszenia zagłówków, co podnosi estetykę mebla, ale również jest niezwykle wygodne podczas codziennego odpoczynku.

Simple: Wygodne siedzisko w dzień oraz w nocy

Stelaż mebla wykonany jest z konstrukcji hybrydowej, łączącej elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Model Simple posiada bardzo ekskluzywny 7 warstwowy system siedziska:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 1,5 cm
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-35 // 5 cm
  • Pianka poliuretanowa T-25 // 2 cm
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 6 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Sofy Simple: Funkcja spania w standardzie

System spania Perfection tzw. „szufladowy” to z pewnością najbardziej popularny system spania, jaki instalujemy w naszych sofach. Komfortowe rozkładanie nadaje się doskonale do spania codziennego. Rozłożenie sofy polega na wysunięciu z dolnego segmentu mebla wmontowanej tam szuflady. Następnie z wysuniętej szuflady za pomocą specjalnego podnośnika wyciąga się zamontowany tam materac piankowy, który zrównuje się w ten sposób z siedziskiem tworząc bardzo stabilną i komfortową powierzchnię spania.

» System spania Perfection tzw. „szufladowy”

Narożniki do spania Simple z pojemnikiem na pościel

Wybrane, ostatnie realizacje