Wybór łóżka z oferty Vieri Divani

Monika Run Sofy, narożniki, łóżka, meble RTV
łóżka do sypialni - nowoczesne i ekskluzywne

Łóżko to bardzo ważny mebel w naszej sypialni. To na nim leżymy, śpimy, odpoczywamy co najmniej 7 godzin w ciągu doby. Dlatego niezwykle istotne jest, aby wybrać takie łóżko, które będzie spełniało wszystkie nasze wymagania.

Pozostaje zadać pytanie – na co zwrócić uwagę przy wyborze naszego wymarzonego mebla do sypialni?

Na początku znajdźmy takie łóżko, które spełnia nasze wymagania pod względem wizualnym. Ma się nam podobać, po prostu. Pierwszym kryterium, od którego warto zacząć rozważania jest określenie, czy łóżko ma być tapicerowane, czy fornirowane. W ofercie firmy jest 21 modeli łóżek: na nóżkach, cokołach , z różnymi rodzajami wezgłowia, łóżka kontynentalne z wbudowanym materacem, a nawet okrągłe. Pełna gama modeli znajduje się w zakładce www.vieridivani.pl/katalog-mebli/meble-do-sypialni.

Produkcja łóżek na wymiar

Tylko u nas Klient posiada aż tak duży wpływ na ostateczny wygląd mebla. Oznacza to, że można zmienić np. wysokość ramy łóżka, kształt nóżek czy sposób przeszyć w wezgłowiu. Oczywiście kolorystyka wybarwień fornirów czy tapicerki jest dowolna. Posiadamy duży wybór próbników skór oraz materiałów, jak też fornirów.

Stolik nocny

Jak już znajdziemy idealne łóżko dobierzmy do niego stoliki nocne. Niektóre z naszych łóżek posiadają w zestawie stoliki – są jego integralną częścią (np. łóżko Infiniti czy New Fashion). Jeśli dany model nie posiada stolika, można wybrać go z dostępnych modeli. Na głównych zdjęciach łóżek zawsze stoi dopasowany stylistycznie stolik z naszej oferty, co może znacznie ułatwić jego wybór.

Stelaż łóżka

Stelaż łóżka jest ważnym elementem, ale większość klientów woli zdać się w tej kwestii na producenta. Rozumiemy to i do łóżka najczęściej proponujemy nasz sprawdzony, trwały, metalowy stelaż z klepkami z drzewa brzozowego. Wtedy w standardzie łóżko wyposażamy w pneumatycznie podnośniki, dzięki którym uzyskujemy niezwykle wygodny dostęp do pojemnika na pościel.

Materac

Ostatni krok to wybór idealnego materaca. Materac dobierzmy tak, aby był dla nas wygodny. Pod uwagę należy wziąć preferencje (czy lubimy twardy, miękki czy o średniej twardości). Ważne jest też to, w jaki sposób śpimy, ile ważymy, ile mamy lat, czy mamy problemy zdrowotne. W naszych salonach znaleźć można materace znanej włoskiej firmy PerDormire oraz szwedzkiej firmy Hilding.

W ofercie firmy znajdziemy również toaletki, lustra, komody czy szafy. Te elementy sypialni również wykujemy na wymiar i dopasujemy ich kolorystykę do preferencji zamawiającego. Jeśli marzy Ci się łóżko idealne,wykonane w Polsce, w firmie mającej ponad 100-letnia tradycję, wykonane ręcznie, na wymiar i specjalnie dla Ciebie przyjdź do jednego z naszych salonów. Nasi profesjonalni doradcy pomogą w wyborze idealnego mebla dla Ciebie, doradzą oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.