Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Łóżka » Nowoczesna sypialnia Elea
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • tradycyjna sypialnia elea
  • tradycyjna sypialnia elea

Meble do sypialni - Elea

pikowane łóżko do sypialni Stelaż podnoszony za pomocą pneumatycznych podnośników łóżko tapicerowane ze stelażem wezgłowie elegance w czerwonej tkaninie wezgłowie łóżka elea szafka nocna do sypialni z elementami lakierowanymi stnh3

Opis nowoczesnej kolekcji mebli

Kolekcja Elea to oryginalność i szyk, za sprawą w całości tapicerowanego łóżka. Elegancko pikowane wezgłowie układa się we wzór piętnastu symetrycznych prostokątów.
Łóżko opcjonalnie posiada stelaż podnoszony do góry w systemie pneumatycznym, przez co zyskamy łatwy dostęp do pojemnika na pościel. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża - w takim wypadku stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel.

W kolekcji znajduje się minimalistyczny stolik nocny z taflą lakobelu.

Sugerowane wymiary prezentowanej sypialni

wymiar łóżka: 220 cm x 178 cm, komoda: 120 x 45 cm, stolik nocny: 50 cm x 30 cm wymiar łóżka: 220 cm x 158 cm, komoda: 120 x 45 cm, stolik nocny: 50 cm x 30 cm wymiar łóżka: 220 cm x 198 cm, komoda: 120 x 45 cm, stolik nocny: 50 cm x 30 cm

Wysokość:
Wysokość wezgłowia - 100 cm
Wysokość boku - 35 cm
Wysokość stolika nocnego - 40 cm

Opis techniczny mebli Elea

Konstrukcja łóżka tapicerowanego

Konstrukcja tapicerowanego łóżka Elea oparta jest na bazie płyty meblowej, którą pokrywamy dwiema warstwami:

  • dwucentymetrową pianką wysokoelastyczną,
  • pokryciem tapicerskim, którego typ, jakość i kolorystyka zależy tylko od preferencji klienta. Stanowić je mogą zarówno tkaniny jak i skóry ekologiczne i naturalne.

Rama, stelaż, pojemnik na pościel

W standardzie grubość ramy to osiem centymetrów, jednak dajemy możliwość jej zmiany. Rama jest stabilnie osadzona we wnętrzu pojemnika na pościel. Wnętrze pojemnika wykonujemy z matowej, laminowanej płyty meblowej.
Proponowany przez nas stelaż to konstrukcja metalowa wyposażona w równomiernie rozłożone 24 brzozowe klepki sprężynujące, podnoszenie górne zawdzięczamy tu podnośnikom pneumatycznym. Dzięki nim otwieranie pojemnika nie stanowi żadnego problemu.