Nowoczesne łóżko tapicerowane na wymiar

Nowoczesne sypialnie Elea

Nowoczesne łóżko z pojemnikiem na pościel w dowolnym obiciu

Sugerowane wymiary łóżka (najczęściej wybierane pod materac 140, 160 lub 180 cm) oraz opcjonalnego stolika nocnego

Opis nowoczesnej kolekcji mebli Elea

Kolekcja Elea to oryginalność i szyk, za sprawą w całości tapicerowanego łóżka. Elegancko pikowane wezgłowie układa się we wzór piętnastu symetrycznych prostokątów.
Łóżko opcjonalnie posiada stelaż podnoszony do góry w systemie pneumatycznym, przez co zyskamy łatwy dostęp do pojemnika na pościel. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża – w takim wypadku stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel.

W kolekcji znajduje się minimalistyczny stolik nocny z taflą lakobelu.

Wysokość wezgłowia – 100 cm
Wysokość boku – 35 cm
Wysokość stolika nocnego – 40 cm

Opis techniczny mebli Elea

Konstrukcja łóżka tapicerowanego

Konstrukcja tapicerowanego łóżka Elea oparta jest na bazie płyty meblowej, którą pokrywamy dwiema warstwami:

  • dwucentymetrową pianką wysokoelastyczną,
  • pokryciem tapicerskim, którego typ, jakość i kolorystyka zależy tylko od preferencji klienta. Stanowić je mogą zarówno tkaniny jak i skóry ekologiczne i naturalne.

Rama, stelaż, pojemnik na pościel

W standardzie grubość ramy to osiem centymetrów, jednak dajemy możliwość jej zmiany. Rama jest stabilnie osadzona we wnętrzu pojemnika na pościel. Wnętrze pojemnika wykonujemy z matowej, laminowanej płyty meblowej.
Proponowany przez nas stelaż to konstrukcja metalowa wyposażona w równomiernie rozłożone 24 brzozowe klepki sprężynujące, podnoszenie górne zawdzięczamy tu podnośnikom pneumatycznym. Dzięki nim otwieranie pojemnika nie stanowi żadnego problemu.

Sprawdź inne meble do sypialni