Pikowana sofa z funkcją spania w wymiarze 250 cm oraz fotel

Nowoczesne sofy Perfection

Rozkładana sofa z mini biblioteczką i pneumatyczną, obracaną półką pod laptopa

Standardowe wymiary (możliwość produkcji na wymiar)

Opis rozkładanego zestawu wypoczynkowego Perfection

Perfekcyjna i jedna z najbardziej cenionych przez naszych klientów sof. Spośród innych wyróżnia ją nowatorskie rozwiązanie zastosowane w podłokietnikach. W jednym z nich instalowana jest designerska mini biblioteka, którą można z powodzeniem wykorzystać do ułożenia w poziomie kilku książek z domowej kolekcji lub ułożyć w niej dekoracje. W drugim z podłokietników wmontowana jest pneumatyczna obrotowa półka. Można jej używać, kiedy jest schowana w podłokietnik do odłożenia np. napoju lub poprzez wciśnięcie podnieść do góry i wykorzystać w pracy z tabletem czy laptopem. Z tak nowatorskimi rozwiązaniami sofa nada każdemu wnętrzu designerskiego wyrazu.

Poza tym estetykę rozkładanej sofy Perfection podnoszą eleganckie pikowania widoczne na siedzisku oraz w poduchach oparciowych. Ogromnym atutem sofy Perfection jest także jej interesujący szufladowy system spania, który można wykorzystać nawet do spania codziennego. Wystarczy wysunąć z dolnego segmentu szufladę, aby zamienić tę nowoczesną sofę w wygodne łóżko. W kolekcji dostępny jest również fotel oraz pufa.

Opis techniczny / Siedzisko

Stelaż mebla wykonany jest z konstrukcji hybrydowej, łączącej elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Model Perfection posiada bardzo ekskluzywny 8 warstwowy system siedziska:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-40 // 5 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Formatka sprężynowa typu Bonnel // 9 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Funkcja spania w standardzie

System spania Perfection tzw. „szufladowy” to z pewnością najbardziej popularny system spania, jaki instalujemy w naszych sofach. Komfortowe rozkładanie nadaje się doskonale do spania codziennego. Rozłożenie sofy polega na wysunięciu z dolnego segmentu mebla wmontowanej tam szuflady. Następnie z wysuniętej szuflady za pomocą specjalnego podnośnika wyciąga się zamontowany tam materac piankowy, który zrównuje się w ten sposób z siedziskiem tworząc bardzo stabilną i komfortową powierzchnię spania.

» Film i opis: System spania Perfection tzw. „szufladowy”

Zobacz również rozkładane sofy narożne
Nowoczesna kanapa narożna Perfection

Wybrane, ostatnie realizacje

Zobacz inne nowoczesne meble o zbliżonej stylistyce