Skórzany narożnik Lazarro na czarnych nogach

Narożniki Lazarro

Wygodne sofy narożne z podnoszonymi poduchami i podłokietnikami

 • Dowolne obicie

Propozycje wymiarowe sof narożnych Lazarro

Opis sof narożnych Lazarro

Niezwykle wygodne narożniki z kolekcji Lazarro, w których miękkości zanurzymy się, to rozwiązania dla osób ceniących komfort wypoczynku. Atutem mebla jest innowacyjny system zagłówka. Każda poducha w oparciu jest ruchoma i możemy dzięki temu ręcznie regulować głębokość siedziska jak i wysokość podparcia głowy. Ponadto w standardzie każdy z obu szerokich podłokietników jest ruchomy, a zastosowany mechanizm pozwala na stopniowanie jego wysokości.

Na zdjęciach narożniki osadzone są na:

 • nogach N11 – minimalistycznych, delikatnie zaokrąglonych występujących w wersji chromowanej lub pokrytej warstwą matowego lakieru w dowolnym kolorze.
 • metalowym stelażu N12, który również możemy dopasować do Państwa potrzeb.

By sprostać najbardziej wymagającym klientom zastosowano tutaj oryginalne rozwiązanie funkcji spania, której powierzchnia powstaje po dosunięciu pufy i podczepieniu jej do narożnika, co zapobiega rozsuwaniu się elementów.

Mimo przygotowanych wariantów wymiarowych narożniki Lazarro możemy dowolnie dopasować do własnych potrzeb poprzez zmianę wymiaru, zastosowanie innych nóg, uszczuplenie lub poszerzenie podłokietnika, czy zastosowanie tradycyjnego, prostego boku, a do zestawu możemy dobrać dowolnej wielkości fotel, czy pufę.

Wymiary narożników Lazarro są dowolne!

Wymiary narożników Lazarro
Zobacz również nowoczesne sofy Lazarro
Ekskluzywne sofy Lazarro

Wygoda, którą można zobaczyć...

Opis techniczny / Siedzisko

Nieporównywalną z innymi miękkość i sprężystość siedziska uzyskano dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych komponentów, a zwłaszcza właściwej formatki bonnelowej i pianki wysokoelastycznej, a wypełnienie to oparto na bezpiecznym i mocnym stelażu płytowo-drewnianym. Każdy klient może wykreować swój narożnik poprzez indywidualny dobór tapicerki wybierając dowolny kolor z dostępnych próbników skór naturalnych, ekologicznych i tkanin obiciowych. Ogólnie konstrukcja siedziska to wypróbowany, bardzo ekskluzywny system aż 8 warstw:

 • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
 • Włóknina silikonowa // 3 cm
 • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
 • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 11 cm
 • Filc tapicerski // 0,5 cm
 • Formatka sprężynowa typu Bonnel // 10 cm
 • Filc tapicerski // 0,5 cm
 • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Opcjonalna funkcja spania

System spania Lazarro Lock Up, to jeden z naszych autorskich i bardzo oryginalnych systemów spania. Bardzo komfortowa funkcja spania przeznaczona jest do spania codziennego. Rozłożenie systemu spania Lazarro Lock Up, polega na przysunięciu do sofy pufy, a następnie zablokowaniu jej specjalnymi mechanizmami do metalowej konstrukcji mebla. W ten sposób, po odrzuceniu poduch z oparcia uzyskujemy dużą powierzchnię spania.

Wybrane, ostatnie realizacje

Podobne meble, które mogą Cię zainteresować