Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Krzesła » Ponadczasowe krzesło K1 z litego drewna
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Krzesła K1 ze stołem Borg III
  • Ponadczasowe krzesło K1 z litego drewna

Klasyczne krzesło K1

Ponadczasowe krzesło K1 z litego drewna Krzesła K1 ze stołem Borg III Uniwersalne, fornirowane krzesło K1 do jadalni, kuchni, salonu Front nowoczesnego krzesła K1 Krzesło K1 z boku Fornirowane oparcie z tyłu Tył krzesła K1 Tapicerowane oparcie w krześle K1 Siedzisko krzesła tapicerowane dowolnym materiałem

Opis

Ponadczasowa forma krzesła z lekko wygiętym oparciem, które daje stabilne oparcie lędźwiowej części kręgosłupa. Wygodne siedzenie zapewnia tutaj pianka o podwyższonej twardości. Siedzisko, jak i oparcie może być otapicerowane dowolnym materiałem wybranym przez klienta. Również wybarwienie drewna jest dowolne i można je wybrać z szerokiej gamy kolorów bukowych lub dębowych.

Stonowany design krzesła sprawia, że jest to bardzo uniwersalny mebel - sprawdza się zarówno w pomieszczeniach typu jadalnia, kuchnia, jak i w przestronnych salonach.

Krzesło od strony technicznej:

Rama krzesła została oparta o lite drewno dębowe lub bukowe. Nogi mają przekrój kwadratu o boku od 30 do 36 mm w górnej części, natomiast poprzeczne belki wzmacniające konstrukcję krzesła bok 23 mm. Wygięcie oparcia uzyskane zostało przez zastosowanie wysokiej jakości sklejki, czyli warstwowo klejonego litego drewna. Baza siedziska to 3 cm pianki T-30 o podwyższonej twardości, natomiast miękkość oparcia zapewnia 1,5 cm elastycznej owaty oraz 1,5 cm pianki T-30.

Wymiary krzesła:

Wysokość siedziska: 46 cm, Wysokość oparcia: 96 cm, Głębokość siedziska: 40 cm, Szerokość siedziska od frontu: 45 cm