Ekskluzywne, ale nowoczoesne łóżko Lukano na wymiar

Łóżka Lukano

Łóżko drewniane z tapicerowanym wezgłowiem

  • Dowolne obicie

Wymiary łóżka zostały dopasowane do najczęsciej wybieranych materacy:

Meble do sypialni Lukano

Łóżko Lukano to bardzo oryginalne połączenie grubej 12 cm drewnianej ramy z tapicerowanym, miękkim wezgłowiem, którego integralną część stanowią szafki nocne. Konstrukcyjnie szeroka rama łóżka została wykonana z fornirowanej płyty meblowej i osadzona na drewnianych nogach, co pozwoliło nadać formie nieco lekkości. Na całą szerokość łóżka wraz ze stolikami nocnymi został rozciągnięty pikowany w równomierne prostokąty zagłówek. Wykonany jest on z tapicerowanej płyty meblowej otoczonej miękką pianką. Rozmieszczone po bokach i przytwierdzone do ramy łóżka szafki nocne wyposażone zostały w funkcjonalne szuflady otwierane za pomocą systemu „tip-on” lub frezu z „cichym domykiem”. Łóżko może być zapotrzone w elastyczny stelaż klepkowy w konstrukcji drewniano-metalowej.

Uzupełnieniem kolekcji Lukano jest trzy szufladowa komoda, toaletka z lustrem, a także szafa z bliźniaczej kolekcji Livorno. Wszystkie te elementy są wykonane z fornirowanej płyty meblowej. Stosujemy wyłącznie okleinę naturalną wybraną przez Klienta z oferowanych próbników. Szafa dodatkowo na jednym z przesuwnych skrzydeł wyposażona jest w lustro, a jej wnętrze dostosowane jest do potrzeb zamawiającego. Toaletka klasycznie wyposażona jest w szufladkę umieszczoną pod blatem.

Wysokość wezgłowia – 86 cm
Wysokość boku – 24 cm
Wysokość komody – 80 cm
Wysokość stolika nocnego – 24 cm

Lukano: Dane techniczne łóżka oraz mebli fornirowanych

Konstrukcja łóżka z integralnymi stolikami nocnymi

Centralny punkt łóżka czyli wezgłowie wykonane jest z płyty meblowej obijanej pianką wysokoelastyczną. Pianka odznacza się duża przepuszczalnością powietrza. Taka właściwość pianki zawdzięcza swojej otwarto-porowatej strukturze. Rama łóżka o standardowej grubości 12 cm wykonywana jest z płyty meblowej fornirowanej naturalnym fornirem. Rama wsparta jest na 12 cm nogach wykonywanych tą samą technologią. W standardowej budowie łóżko nie posiada pojemnika na pościel. Materac osadzany jest na proponowanym (opcjonalnym) metalowym stelażu z wbudowanymi 24 elastycznymi klepkami wykonanymi z litego drewna brzozowego. Funkcjonalnym dopełnieniem łóżka są dwa stoliki nocne z wbudowanymi szufladami otwieranymi w systemie „dotykowym” Blum Tip On. Poruszają się one na ekskluzywnych prowadnicach firmy Blum. Wykonane są podobnie jak rama łóżka z płyty meblowej fornirowanej naturalnym fornirem.

Inne meble w kolekcji Lukano

Uzupełnieniem kolekcji Lukano jest minimalistyczna komoda. Standardowo wyposażona jest ona w trzy szuflady działające w oparciu o ekskluzywne prowadnice firmy Blum, otwierane analogicznie do stolików nocnych w systemie “dotykowym”. W kolekcji Lukano znajdziemy również toaletkę z szufladą. Dopełnieniem całej kolekcji jest szafa. Standardowo korpus szafy wykonywany jest z płyty meblowej fornirowanej naturalnym fornirem. Wybrane fronty szafy zdobi dodatkowo naklejony na całej powierzchni drzwi lakoblel czyli jednostronnie lakierowane szkło dekoracyjne. Drzwi szafy poruszają się przesuwnie na bardzo ekskluzywnej prowadnicy firmy Blum. Układ wnętrza szafy zależy od wymagań i preferencji klienta. Standardowo we wnętrzu szafy instalujemy: pantograf, wieszak na spodnie, szuflady, półki w układzie dopasowanym do wymagań zamawiającego.

Bardzo pdoobne nowoczesne łóżka, które mogą Ci się spodobać